Litwiński logo
     
Home site Contact SiteMap InfoLine: 18 448 28 88
 

Serwis

Prowadzimy warsztat świadczący profesjonalne usługi gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów ciężarowych i naczep (w tym warsztat obsługi i naprawy pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep).Dysponujemy samochodem serwisowym, który na żądanie klienta możemy dojechać na miejsce naprawy 24 godziny na dobę.
 

Możemy również odholować pojazd do punktu serwisowego lub przewieźć na lawecie niskopodwoziowej. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych samochodów marki Volvo, DAF, Man i Scania.

 

Nasz profesjonalizm spowodował, iż uzyskaliśmy autoryzację naczep: Kogel, Schmitz, Kaessbohrer; osi: BPW, SAF, podpór: JOST oraz pneumatyki i zaworów hamulcowych Bosch, Wabco, Knorr-Bremse oraz Haldex Grau.

W ramach autoryzacji dokonujemy przeglądów oraz napraw gwarancyjnych związanych z pełnym zakresem podzespołów w nich występujących, a w szczególności układów hamulcowych WABCO, KNORR, HALDEX, układów jezdnych BPW, SAF, GIGANT oraz nóg podporowych JOST.

 

Jakość naprawy układów hamulcowych potwierdzamy każdorazową kontrolą na stanowisku rolkowym Maha, wyposażonym również w szarpaki do diagnozy usterek w układzie zawieszenia. Dokonujemy sprawdzenia zbieżności układu jezdnego za pomocą urządzeń pomiarowych JOSAM. Do ważnego wyposażenia naszego serwisu zaliczamy uniwersalne testery diagnostyczne typy TEXA, MTS Knorr, dzięki którym diagnozujemy większość typów marek pojazdów oraz testery dedykowane specjalnie dla marki VOLVO.

 

W zależności od wymagań klienta prowadzimy naprawyzwiązane z regeneracją podzespołów obniżając znacznie w ten sposób koszt naprawy gwarantując porównywalną jakość w stosunku do nowych elementów.


 

Posiadamy również serwis opon Continental - ContiEuroService. Oferujemy świadczenie usług w tym zakresie 24 godziny na dobę, z dojazdem do naprawy. Przy warsztacie posiadamy własny magazyn części (głównie do pojazdów marki Volvo, ale także Kogel, Schmitz, SAF, Wabco, BPW, Knorr-Bremse, KRONE).

 

Wiosną 2003 roku uzyskaliśmy normę ISO 9001 w zakresie spedycji transportu międzynarodowego oraz serwisu. W ramach pakietu usług gwarantującego sprawną obsługę naczep i ciągników oferujemy w pełni wykwalifikowaną kadrę praconiwków oraz wyposażenie warsztatów zgodne z wymagami producentów. Zaprewniamy dostępność części zamiennych wymaganych do naprawy naczep.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu serwisowego znajdującego się w Tęgoborzy.
 

Punkty serwisowe znajdują się również:
 

Chrzanów   Jaworzno
 
ul. Balińska (dawna baza PKS), stacja obsługi i OSKP 400m od A4 zjazd na Oświęcim   ul. Inwalidów Wojennych 5a, stacja obsługi i OSKP, serwis opon